Masz realizację w której możemy Ci pomóc?

Budownictwo Mieszkaniowe

Zajmujemy się budownictwem mieszkaniowym, oferując kompleksową realizację zleceń, począwszy od przygotowania projektu, poprzez uzyskanie niezbędnych pozwoleń, wykonawstwo, aż do momentu oddania ukończonego obiektu na ręce Inwestora.

Projektując budynki bierzemy pod uwagę najnowsze trendy, oraz dostosowując planowany obiekt do istniejącej infrastruktury. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie analizując wszystkie aspekty, mogące wpłynąć na finalny efekt.

Skład Opału

Nasza oferta obejmuje sprzedaż: orzecha, groszku, eko-groszku, miału, drzewa opałowego. Doświadczenie, które posiadamy w branży węglowej zdobywaliśmy latami, co przełożyło się na zbudowanie prężnie działającym przedsiębiorstwie zaopatrującym lokalnych odbiorców węgla.

Dbamy o jakość oferowanych przez nas produktów, a każda dostawa węgla na nasz skład jest potwierdzana certyfikatem jakościowym producenta.

Skontaktuj się z nami:

MARCIN JĘDRZEJEWSKI, +48 603 113 901

Transport, Spedycja

Jest to główna gałąź naszego przedsiębiorstwa, gdzie od 25 lat specjalizujemy się w spedycji, przewozach krajowych i międzynarodowych głównie realizując transport materiałów sypkich zestawami samowyładowczymi – tzw. Wywrotkami.

Nasz tabor to ponad 30 samochodów marki Mercedes Benz, oraz naczepy Schmitz/Kemp o kubaturze od 39 m3 do 60m3. Dzięki zapewnieniu odpowiedniego parku ciężarówek jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu logistycznemu.

Skontaktuj się z nami:

ŁUKASZ WOJTYŁO, +48 603 110 064, CONTRACT@TADEUSZDECKA.PL
JOANNA POLLUM, +48 887 080 296, CONTRACT@TADEUSZDECKA.PL
ANETA GRUSZCZYŃSKA, +48 603 110 473, CONTRACT@TADEUSZDECKA.PL
ANNA ACKERMANN, +48 609 110 094, CONTRACT@TADEUSZDECKA.PL

Usługi Sprzętowe

Oferujemy wypożyczenia maszyn budowlanych znajdujących się w naszym parku maszynowym. Najlepszej jakości, profesjonalne urządzenia sprawią, że skorzystanie z naszych usług skróci czas realizacji Twojego zadania.

Posiadamy zaplecze sprzętowo-serwisowe dedykowane dla dużych inwestycji. Dzięki temu możemy szybciej i efektywniej realizować najbardziej wymagające zapotrzebowania na sprzęt na placu budowy.

Budowa Dróg

Nasza firma zajmuje się budową dróg, prowadzimy prace zarówno przy drogach prywatnych, lokalnych, jak i gminnych. W naszej ofercie można znaleźć zarówno budowę ulic oraz odtwarzanie nawierzchni po pracach instalacyjnych na obszarach miejskich. Za sprawą naszego doświadczenia w budownictwie drogowym wykonujemy wszystkie rodzaje nawierzchni od asfaltu lanego po masy bitumiczne z asfaltobetonu.

Poza robotami związanymi z budową dróg zajmujemy się także budową ścieżek rowerowych, parkingów i remontami cząstkowymi zniszczonych nawierzchni asfaltowych.

Żwirownia – Kruszywa

Zajmujemy się również wydobywaniem kruszyw z naszych żwirowni! W naszej ofercie mogą Państwo nabyć produkty sypkie jak :

 • ZIEMIA
 • PIASEK
 • ŻWIR
 • KAMIEŃ
 • PODBUDOWA
 • GRUZ

Skontaktuj się z nami:

MARCIN JĘDRZEJEWSKI, +48 603 113 901

Warsztat

Prowadzimy warsztat naprawczy samochodów osobowych i dostawczych, gdzie oferujemy kompleksowe usługi związane z utrzymaniem w pełnej sprawności samochodów ciężarowych, naczep, przyczep oraz autobusów – serwis ciężarówek dotyczy pojazdów wszystkich marek. Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, wynikające z 25. letniej praktyki w tym obszarze.

Zaufali nam

Zaufało nam ponad 2000 klientów. Każdorazowo nasze wykonawstwo jest określane jako profesjonalne i zawodowe. Zdobyte doświadczenie przy realizowanych inwestycjach sprawia, że jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem.

Skontaktuj Się z Nami

Wypełnij formularz jeszcze dzisiaj – to takie proste. Skontaktujemy się z Tobą w najszybszym możliwym terminie.

  IMIĘ *
  NAZWISKO *
  EMAIL *
  TELEFON

  TEMAT

  W CZYM MOŻEMY POMÓC?