Możemy Ci w czymś pomóc?
Skontaktuj się z nami!

Ponad 25 letnie doświadczenie

od 25 lat specjalizujemy się w spedycji oraz przewozach krajowych i międzynarodowych, głównie realizując transport materiałów sypkich zestawami samowyładowczymi tzw. wywrotkami.

Współpraca z liczącymi się na rynku polskim jak i europejskim klientami dostarczyła nam wielu doświadczeń w organizacji i rozwoju firmy.

Nad Kanałem Residence

W budynku zaprojektowany został szeroki wachlarz lokali mieszkaniowych o zróżnicowanych wielkościach i ułożeniu względem stron świata. w głównej bryle budynku projektuje się mieszkania jednopoziomowe, część z nich z możliwością wydzielenia kuchni.

Fachowość i kompetencje

W swoim taborze posiadamy 30 samochodów marki Mercedes Benz Actros, naczepy Schmitz/Kempf o kubaturze od 39 m3 do 60 m3 oraz naczepy walking floor o pojemności 92 m3. Prowadzimy ciągłą modernizację posiadanego taboru. Wieloletnie doświadczenie w branży transportowej oraz spedycyjnej, stałe podnoszenie standardów obsługi klienta oraz nienaganna współpraca z podwykonawcami, to jedne z atutów naszej firmy.

Nasze Realizacje

Klienci o nas

„Długo wyczekiwane mieszkanie, w bardzo dobrej lokalizacji w przystępnej cenie. Wykończenie mieszkania na najwyższym poziomie, praktycznie wytarczyło wprowadzić meble i gotowe. Nie spodziewałam się takiego obrotu spraw – polecam każdemu zainteresowanemu kupnem mieszkań.”

Paulina • Kupiła mieszkanie

„Bardzo często korzystam z usług firmy DECKA. Za każdym razem, wszystko jest na czas – raz przesłana informacja nie wymaga dalszej kontroli z mojej strony. Bardzo pomaga mi to w prowadzeniu własnych spraw. ”

Marek • Właściciel firmy budowlanej

„Jak tylko kończy mi się opał – wybieram numer – i czekam. Po wielu latach zamawiania węgla wiem, że mój jeden telefon wystarczy abym za chwilę miała węgiel pod domem.”

Krystyna

Skontaktuj Się z Nami

Wypełnij formularz jeszcze dzisiaj – to takie proste. Skontaktujemy się z Tobą w najszybszym możliwym terminie.

  IMIĘ *
  NAZWISKO *
  EMAIL *
  TELEFON

  TEMAT

  W CZYM MOŻEMY POMÓC?